Lets talk now

LetsTalkNow

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Forum!!!!!

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
AnDrey
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 01/05/2010
Varsta : 22
Localizare : Calarasi , Perisoru

MesajSubiect: Forum!!!!!   Dum Mai 09, 2010 4:48 pm

In Acest topic asteptam pareri pentru forum critici etc..!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.letstalknow.forumz.ro
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Joi Mai 13, 2010 11:01 pm

Buna Tuturor,
Pe data de 13.05.2010 Am hotarat schimbarea infatisarii forumului !
Sper sa va placa ,
Cu Respect
AnDrey
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Joi Mai 13, 2010 11:06 pm

Buna Tuturor,
Azi 13.05.2010 am hotarat schimbarea grupului "Ai casei " in "Membri Speciali "
Toate Cele Bune
AnDrey
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Vin Mai 14, 2010 4:14 am

Buna Tuturor,
Azi 13.05.2010 am decis ca grupul "VIP" sa`l schimb in grupul " Asistent"
Sper sa va placa noul nume

Cu Respect
AnDrey
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Vin Mai 14, 2010 4:25 am

Salut Tuturor,
Azi 13.05.2010 . Am hotarat crearea unui nou grup numit " Grafician " si o noua sectiune numita " Grafica" . La aceasta sectiune asteptam creatiile voastre si o sa primiti gradul de "Grafician"
Toate Cele Bune
AnDrey
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

Data de inscriere : 07/05/2010

MesajSubiect: re   Mar Mai 18, 2010 1:17 am

Propun sa puneti toate chestiile alea despre metin(caractere, ghid, etc) intr un singur capitol de ala. Ma cam enerveaza cand intru si tre sa dau de rotita de 3 ori sa ajung la Fun....Ocupa prea mult spatiu....E deranjant:D
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Mar Mai 18, 2010 1:21 am

andreyk e foarte bine facut forumu ...
Eu zic ca nu are nimic ..
Idee Rezolvata Motiv : nu este o idee buna
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Mar Mai 18, 2010 2:36 am

Va urasc ba:-l. Asa luati voi in considerare sfaturile vizitatorilor? RUSINE. HUO. Ban me please:-w

andreyk Advertisment Verbal !! Data viitoare o sa fie ban !!
Sus In jos
Why?!

Data de inscriere : 06/05/2010

MesajSubiect: Propun   Mar Mai 18, 2010 2:38 am

Propun adaugara unei rubrici Sport unde sa scriem informati din toate campienatul sa nu mai facm cate un topic pentru toate lucrurile care vrem sa le impartasim cu ceilalati despre fotbal si taote topicurile de pana acum destre fotbal sa fie mutate in rubtica Sport
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Mar Mai 18, 2010 2:40 am

sa ma bag si eu pe aici. Am facut eu rubrica D`ale Fotbalului, mic dictionar de huligalism. Am postat si pe acolo...Mi se pare logic, orice e legat de fotbal sa fie postat acolo asa ca nu vad rostu altei rubrici sau altor topicuri despre fotbal:D
Sus In jos
Catalin
Administrator
Administrator

Varsta : 25
Localizare : Perisoru ;x

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Mar Mai 18, 2010 2:41 am

E buna ideea o sa ma gandesc la ea.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://letstalknow.forumz.ro
Why?!

MesajSubiect: Forum!!!!!   Mar Mai 18, 2010 2:43 am

Andrei intr-un fel ai dreptate da topicu o sa fie cam incarcat si din cate am vazut la multe forumuri Rubrica sport nu lipseste chiar daca acest forumu nu se compara cu altele Very Happy

P.S : Astept si parerea lu Andrey
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Mar Mai 18, 2010 2:50 am

mda:-? pana la urma ar fi util. Putem muta chestia cu fotbalu in rubrica SPORT si putem adauga pt hambal biliard tenis chestii.... cate un topic.
Sunt andreyk si aveti votul meu:|
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Mar Mai 18, 2010 2:51 am

1. Ideea lu Why?! -> Acceptata !!!
2. andreyk ai grija cu limbaju pana nu o sa am eu .
Sus In jos
Why?!

MesajSubiect: Propun   Mar Mai 18, 2010 2:57 am

Propun ca Rubrica "Muzica Filme Jocuri" sa fie schimbata cu " Divertisment" pentru ca aceste lucruri sunt divertisment nu ? Nu lle facem ca nu ne plac
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Mar Mai 18, 2010 3:05 am

scuze de off-topic. Sa mi spui si mie ce te a deranjat in limbaju folosit de mn. HUO? e chiar o jignire? mi se pare o simpla interjectie care nu poate jigni pe nimeni, e doar un mod de a mi exprima nemultumirea Rolling Eyes
DEX: HÚO interj. Strigăt care exprimă indignarea, revolta sau aversiunea față de cineva sau de ceva

On. in caz ca o sa fiu primul banat pe forumul asta, va rog sa faci o noua rubrica...D`ale moderatorilor, in care sa anuntati toate banurile, warnurile, ridicarea in rang si alte prostii de genu:d
Propun numele SUGESTII pt topicu asta, si sa fie mutat in rubrica D`ale moderatorilor

Cine voteaza cu mn primeste o prajitura

Ultima editare efectuata de catre andreyk in Mar Mai 18, 2010 3:23 am, editata de 1 ori (Motiv : Dovezi)
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Mier Mai 19, 2010 4:20 pm

Andreyk , sunt sigur ca tu nu iai zice profesorului tau , mamei tale tatalui tau "HUO". E limbaj neadecvat ,numai reactiona asa ca ne suparam si mai ai si tupeu sa ma contrazici , tot ce pot sa spun este "AI GRIJA"!, nu ma calca pe bataturi , nu avea rost ideea ta era prea inghesuite alea asa ca e bine cum e.Daca mai vii cu idei dastea iesite din comun fara sa te gandesti la ele nu te mai iert !!!

P.S. : Aceste sanctiuni sunt pentru toata lumea .Nu accept injuraturi la adresa mea sau a lui Catalin sau alt membru din staff nu conteaza ce fel de injuratura e gen "huo" sau altele !!
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Mier Mai 19, 2010 5:08 pm

Lor nu, pentru ca lor le port destul respect. Dar tinand cont ca noi doi suntem doi pustani, nu mi se pare mare lucru. Dupa argumentele tale pana si ,,BA" e o injurie pentru ca eu nu i pot spune tatalui meu sau profului meu de mate in felu asta.
In primu rand, e un topic de SUGESTII (stii ce s alea?). Ce rost are sa faci unul daca tu, imediat dupa ce citesti postul meu, RESPINGI ideea. E un forum public si ma gandeam ca vrei sa-l faci cat mai bun, sa atragi cat mai multi oameni. Nici macar nu tii cont de parerea altora. Daca deschideai un sondaj si puneai membrii sa voteze iar rezultatul era in defavoarea mea eram de acord, dar asa...
Esti administrator, esti zeu, dar se pare ca puterea ti s a cam urcat la cap:-?
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Mier Mai 19, 2010 10:44 pm

Andreyk, intelege ca ideea ta nu era buna , era inghesuiala si prea multe intr`o categorie . Ce nu intelegi si ce vroiai sa fac un sondaj penibil pentru? o idee proasta?..Mai exact ce vroiai sa fac daca orice idee sa o aplic?Daca ar veni fiecare dintre voi cu 10 idei proaste eu ar trebui sa nu zic nimic si sa le pun ca na stii vorba aia "Clientu nostru ,stapanu nostru" nu suntem la piata suntem pe un forum , tu chiar te-ai gandit cand ai spus ideea aia?
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Joi Mai 20, 2010 12:07 am

Am gandit, ca intotdeauna. Nu, nu,,clientu nostru, stapanu nostru" dar de ce ai respins fara ca macar sa ceri o parere.
,,Andreyk, intelege ca ideea ta nu era buna , era inghesuiala si prea multe intr`o categorie" Si acum sunt prea multe pe pagina principala si cred ca ar fi mai bine sa fie inghesuiala intr-o categorie decat direct pe prima pagina. Macar sa avem ceva de genu ,,Afara vopsit gardu si-ntr-u leopardu" (daca tot se aduc proverbe in discutie"
Totusi, cine spune ca ideea mea nu e buna? Uite, pe forumul LEVEL exista o rubrica de sugestii cu topicul ,,De ce are are nevoie cel mai mult pagina web level?" si ghici, exista un poll, adica se tine cont de parerea userilor. Pe forumu asta care e faza? Vine mares si spune : DA, merge sau NU, nu merge?
Cand o sa vina cineva si o sa mi spuna ,,AM votat, nu vrem" atunci o sa ma resemnez, o sa inghit in sec si o sa recunosc ca nu am dreptate, dar pana atunci, cat timp mares face legea...nu vreau sa tac, nu vreau as fiu serios
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Joi Mai 20, 2010 12:24 am

Andreyk , nu pot sa cred de cata nesimtire si cat tupeu dai dovada . Eu am zis motivu dc nu am acceptat ideea si daca faceam sondaj ce vrei tu etc si nu iesea 100% mai asteptam 2-3 zile ca sa afli tu ca ai idei penibile?
Si prin ce ai zis :
andreyk
Mier Mai 19, 2010 7:07 pm Subiect: re
Cand o sa vina cineva si o sa mi spuna ,,AM votat, nu vrem" atunci o sa ma resemnez, o sa inghit in sec si o sa recunosc ca nu am dreptate, dar pana atunci, cat timp mares face legea...nu vreau sa tac, nu vreau as fiu serios
Adica ce vrei sa spui ca eu nu am facut nimic?Eu impreuna cu Catalin am facut acest forum tu ai venit eu ti`am explicat regulile tu dc tot incerci sa le incalci ?Si sa stii ca regulile sunt reguli pentru toti ...A si prin "dar pana atunci, cat timp mares face legea...nu vreau sa tac, nu vreau as fiu serios" chestia asta a ajuns la capatul rabdari mele .
Andreyk ti`ai facut`o cu mana ta !!
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Joi Mai 20, 2010 12:41 am

,,Adica ce vrei sa spui ca eu nu am facut nimic?\"
N-am spus deloc asta. Am spus ca tu pur si simplu mi ai respins idee fara niciun comentariu, fara niciun argument. Eram de acord daca imi spuneai ,, Eu si catalin am vorbit si am ajuns la concluzia ca....\" dar tu NU ai facut asta. Ai luat decizia, doar dupa capu tau

,,Eu am zis motivu dc nu am acceptat ideea\"
Care motiv? Inghesuiala? Si eu zic ca e inghesuiala pe pagina principala. Tot aia e. Mi se pare egalitate. Iar din moment ce noi doi nu cadem de acord, ne trebuie un arbitru, oricine.
,,Eu am zis motivu dc nu am acceptat ideea\"
Nu. E democratie, cine strage peste 50% castiga

Ps. De abia astept sa inchizi si topicu asta cand vei ramane fara argumente. Chiar s curios cand se va ajunge la asta

Pps. Daca tot ai inchis topicu ala. M-ai rugat sa deschid topicuri si sa strang cat mai multe posturi. La coltul vesel sunt sigur ca exista destule topicuri ale mele si destula implicare. Consider ca eu am adus la rubrica D`ale fotbalului informatii mai utile decat tine in topicu cu Steaua. Eu macar am spus celorlalti cateva informatii ( ce se intampla pe piata de transferuri) pe care ceilalti, poate nu le-ar fi putut gasi atat de usor cum gasesti chestia aia pe Wiki. Consider ca asta arata putina mea seriozitate si bunul simt pe care consider ca le detin

Ultima editare efectuata de catre andreyk in Joi Mai 20, 2010 12:47 am, editata de 1 ori
Sus In jos
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   Joi Mai 20, 2010 12:44 am

Cica 50% 50%? Baiatu` eu sunt Administrator eu decid ce intra si ce iese si daca te-ai fi oprit din acuzatii poate era altceva asa ...si nu e 50% 50% e 99% pentru mine si 1% pentru tine Wink
Aaaa .... am editat aces topic din 2 motive
1.Wh?! a fost de aceeasi parere ca mine uitate mai in spate
2. Catalin la fel mi`a zis ca e inghesuiala ...Deci?

Ultima editare efectuata de catre AnDrey in Joi Mai 20, 2010 12:48 am, editata de 1 ori (Motiv : 2 motive)
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Joi Mai 20, 2010 1:07 am

Pe orice forum exista un Administrator si sunt sigur ca nici unul nu face dictatura. E un forum, un colt de ,,fun" si sunt sigur ca in absolut orice forum de genu, parerile utilizatorilor sunt luate in considerare pentru imbunatatirea lui, lucru ce duce in general la sporirea popularitatii.
Chiar daca esti Administrator, asa cum ai zis, regulamentul e pentru toti. Un warn pentru tine ca m-ai acuzat de ,,lipsa de bun" nu crezi ca ar fi util? Nu mi pasa cine esti, si presedintele e presedinte, totusi, nu e deasupra legii.( Si eu pot sa zic ca ,,m-ai scos din pepeni" pt acuzatiile tale....Wink )
Pot ajunge chiar si la faptul abuzezi de gradul tau(lucru interzis in regulament). Iar prin ceea ce ai facut, mi se pare o afirmatie perfect adevarata....in caz ca ai uitat, se pedepseste cu scoaterea graduluii
Daca e 99% pt tine, sa ramai cu tot forumul tau, pentru ca eu imi revendic cel 1% din forum, ce mi da dreptul sa mi iau talpasita.

Ps. Am o vaga impresie ca o sa ramai absolut singur pe forumu asta...mult succes in continuare. Oricum, ca o simpla parere a unui fost user, forumu asta e degeaba:D(absolut degeaba) Daca el nu poate ramane nici macar un colt de distractie unde sa ne simtim bine, pentru ca administratoru e bossu si are dreptu sa ne acuze de lipsa de bun simt, atunci chiar nu i pricep rostu. Faza cu ,,pt jucatorii de metin" e absolut o gluma, forumu asta o sa fie ultimu loc pe care cineva o sa caut informatii despre joc.
Sus In jos
andreyk
Ai Casei
Ai Casei

MesajSubiect: re   Joi Mai 20, 2010 1:09 am

e prea tarziua sa mi spui de catalin
Iar Why: ,,Andrei intr-un fel ai dreptate da topicu o sa fie cam incarcat si din cate am vazut la multe forumuri Rubrica sport nu lipseste chiar daca acest forumu nu se compara cu altele Very Happy
P.S : Astept si parerea lu Andrey"

Din cate stiu, tu ai fost mai mereu cel folosit cu andrey( chiar ai si numele pe forumu asta)

,,E o ideea buna chiar daca suntem putini da cum a spus andrey suntem la inceput" in postu asta Why se refera chiar la tn, cu numele Andrey. Verifica te rog

Ps. astept warn pt double post

Ultima editare efectuata de catre andreyk in Joi Mai 20, 2010 1:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Forum!!!!!   

Sus In jos

Forum!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» www.lent.ro/forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum