Lets talk now

LetsTalkNow

AcasaPortalCalendarFAQCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Demisie!!!!!

In jos 
AutorMesaj
AnDrey
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 01/05/2010
Varsta : 22
Localizare : Calarasi , Perisoru

MesajSubiect: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 2:35 am

Azi pe data de 14.05.2010 am hotarat sa ies din aceasta comunitate "mica "
Deoarece :
1. Imi bat capu degeaba
2.Catalin nu face nimic. ( cam 90% din ideii au fost ale mele )
3.Neinteresul acelor spusi "prieteni " , eu am incercat sa fac ce am putut da neinteresul vostru a adus la asta.
4.Aveam chiar planuri marete cu acest forum, dar nu s-au putut realiza . Poate alta data !
5.Acestea au fost cauzele care mau convins sa parasesc aceasta comunitate mica dar frumoasa
Cu Respect
Si toate cele bune
AnDrey
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.letstalknow.forumz.ro
Why?!

Data de inscriere : 06/05/2010

MesajSubiect: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 3:26 am

Nu plecaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa lol! glumesc oricum tu ai facut acasta comunitate "mica" daca pleci se darama tot oricum tu ne-ai batu la cap sa ne alaturam oricum tu pierzi tu ai venit cu ideea deci e 1-0 si nu conduci esti condus
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 3:29 am

Draga Dragos,
Poi eu v-am batut la cap sa veniti sa facem o comunitate frumosa si mare. Dar voi ati fost neinteresati de ideea mea, asa ca nu stiu ce rost ar mai avea acest forum daca tu zici ca nu mi`am batut capu e parerea ta dar eu unu am alta parere .
Si prin faptul ca e 1-0 si nu conduci esti condus la ce te referi vreau detalii si scrierea exacta a cuvintelor
Astept Replay
Sus In jos
Why?!

Data de inscriere : 06/05/2010

MesajSubiect: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 3:34 am

1-0 adica tu ai avut idee ai avansato da nu ai duso la capat si tu ai pierdut.Si zi si mie ce idee sa am daca era vreo posibilitate sa gasesc eu una si sa nu o gasesti cand tu t-ai chinuit si respect asta ?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 3:40 am

Dragos , sunt N idei, doar ca tu nu te-ai gandit la ele sau nu ai vrut sa ni le arati si noua, oricum eu am pus cate stiam la ora actuala si ora asta, ideiile vin pe parcurs nu odata toate!
Si eu am inceput cu ideea si alte idei mai mici, tot eu trebuie sa fac totu adica voi si aici ma refer la cei cu o functie , nu puteati sa aduceci o simpla ideea ?
Dragos macar uitate la cate comenturi ai facut sau la ce ai facut comenturi pana acu nu ai facut niciun coment , dar zici ca eu nu mi`am batut capu ? Suspect

PS: Astept raspunsu lui Catalin si chiar andreyk

Am editat acest topic sa va mai spun ceva :
Daca o sa raman in comunitate (Aici ma refer la cei cu grad ,care nu prea fac nimic ), nu o sa mai fiu eu ala bunu , te implici in comunitate ramai ,nu te implici pleci sau o sa devii un simplu membru.
Nu avem nevoie de oameni doar sa intre odata la saptamana si sa faca un post pe luna .
Fara suparare Catalin , dar daca nu ne implicam mult , nu o sa ajungem nicaieri si fara suparare cei vizati de mine , fac asta in binele nostru ,vostru asa ca astept raspunsurile voastre !!!
Respecti regulile esti respectat
Nu respecti regulile esti eliminat !!!
Sa va fie clar la toti !!
Asta a fost tot ce am vrut sa zic .
Sus In jos
Catalin
Administrator
Administrator

Varsta : 25
Localizare : Perisoru ;x

MesajSubiect: Re: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 9:13 pm

Ma :O hai ca sunteti tari lol! ce draq va certati atata?
Andrei nu ma implic pt. ca nu prea am chef in ultimu` timp..E abia inceputu` deci ia`o usor.Si dupa cum am zis o sa caut eu oameni si pt forum si pt. noul server de metin care se va deschide in iunie. Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://letstalknow.forumz.ro
AnDrey
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Demisie!!!!!   Sam Mai 15, 2010 9:20 pm

Hmmm....
Cataline am inteles ca o sa cauti dar , dar inafara de noi 2 si 6 comm andreyk si 2 Why?! pe care le-a facut la Topicu asta nu s-a miscat nimic.
Totusi nu e suficient de bine pana aq mai trebuiau cativa playeri, mai multe Topicuri, se putea si mai multa implicare din partea celorlalti.
Munca pe care am depuso noi doi nu prea a fost de mare folos pentru ceilalti , asa ca am zis si o repet : " De acu o sa fiu cel rau , cu frumosu nu merge cu voi !!!" . Asa ca o sa tai la sange , sa fie clar si sa nu aud comentarii de genul "De ce mi`ai scos gradu si altele " pentru ca o sa fie acelasi raspuns mereu "Neimplicare pe forum"

Topic Inchis . Motiv: Topicul a fost rezolvat !!
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Demisie!!!!!   

Sus In jos

Demisie!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Lets talk now :: Echipa :: Echipa Forumului-
Mergi direct la: